Opinie o Szumisiach


Opinie o Szumisiach

Alinka to moje pierwsze dziecko i miałam problem z uśpieniem jej. Szumisie opinie dostawały dobre, dlatego kupiłam model z czujnikiem snu i nie żałuję! Teraz mała śpi spokojnie, dlatego i ja mam spokojniejsze noce.
Marta
W internecie szukałam sposobu na uśpienie mojego bobasa. Miś Szumiś opinie lekarzy zbiera bardzo pochlebne, dlatego zaopatrzyłam się w niego i jestem w pełni zadowolona! Nie spodziewałam się takiej skuteczności!
Kamila
Jestem fanem nowych technologii i postanowiłem wykorzystać je w usypianiu dziecka. Wybrałem Szumisie, czyli zabawki szumiące. Moja mała Kinia zasypia teraz w przeciągu kilku minut, a wcześniej było to nie do pomyślenia!
Jakub
Ostatnio w moje ręce wpadł Miś Szumiś. Opinie w internecie zachęciły mnie do zakupu i nie żałuję, bo wcześniej moja najmłodsza córka miała spory problem z zasypianiem. Do tego dostaję powiadomienie na telefon, jak się obudzi!
Marcin
Spośród licznych zabawek szumiących Szumisie otrzymują najlepsze opinie. Muszę dołożyć cegiełkę, ponieważ mój synek jest zwykle bardzo niespokojny, a dzięki szumowi zasypia jak zaczarowany 🙂
Kasia
Chcesz wyrazić swoją opinię o Misiach szumisiach? Wyślij ją do nas, a być może się tutaj pojawi!